Genel

Ayrıcalıklı Müşteri

“Ücretsiz Herbalife’ın Ayrıcalıklı Müşterisi Nasıl olabilirim diyorsanız adımları takip ederek ücretsiz üye olup ürünlerinizi kendiniz sipariş verebilirsiniz”

Ücretsiz Üyelik: Herbalife ayrıcalıklı müşteri üyesi olurken herhangi bir ödeme yoktur, tamamen ücretsiz bir üyeliktir. Avantajları iyi ki üye olmuşum denecek kadar fazla ve şaşırtıcıdır. Herbalife  ayrıcalıklı üyelikle birlikte herbalife ürünlerini %35 varan indirimlerle alabilirsiniz. Ürünler direk herbalife nutrition stoklarından gelir. En önemli ayrıcalık her üründe aynı indirim oranını size sunmasıdır.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı hakkında sıkça sorulan sorular

  • SORU : Herbalife ayrıcalıklı müşteri programının avantajları nelerdir?

CEVAP : Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına kayıt olmak ücretsiz. Yani bu şu demek oluyor herbalife distribitörü gibi indirimli ürün alabiliyorsunuz. Bu ücretsiz üyelik çok fazla rağbet görmekte kullanıcılarımız veya bizi arayanlar ayrıcalıklı üyeliğin daha cazip olduğunu söylemekteler. Bir çok kullanıcımız distribütör olmak yerine ayrıcalıklı üyeliği tercih etmekteler.

  • SORU : Ayrıcalıklı üyelikten distribütörlüğe geçebiliyor muyuz?

CEVAP : Evet geçebiliyorsunuz. En güzel tarafı ayrıcalıklı müşteri olarak  alışveriş yaparak topladığınız puanlarınız distribütör olduğunuzda puanlarınız da aynen yansıyor. Hiç bir kaybınız olmuyor. Herbalife distribütörü dilediğiniz zaman geçiş yaparak olabiliyorsunuz.

  • SORU : Herbalife ayrıcalıklı müşteri olmanın şartları nedir?

CEVAP : Herbalife ayrıcalıklı müşteri olabilmeniz için

1 – 18 yaşına girmiş olmalısınız.

2 – Yaşadığınız ülke vatandaşı olmalısınız veya çalışma izni olmalı.

3 – Daha önce herbalife nutrition üyeliğinin  herbalife firması tarafından silinmiş olanlar üye olamaz.

Önemli : Yurt dışında yaşayan kişiler mavi kart ile herbalife ayrıcalıklı üye olabilirler.

  • SORU : Herbalife ayrıcalıklı müşterisi olmak için herhangi bir para ödüyor muyuz?

CEVAP : Hayır tamamen ücretsiz bir üyeliktir. Herbalife distribütörlüğündeki gibi herhangi bir herbalife üyelik paketi gelmemektedir. Ayrıcalıklı üye  indirimleri herbalife distribütörü ile aynı olmakta ve herbalife distribütörü olmak istediğinizde ayrıcalıklı üyelikte yakaladığınız yüksek indirim oranını koruyarak geçebiliyorsunuz. Herbalife ayrıcalıklı üyelik müşterilerimize sağlanan en avantajlı programdır.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri üyeliği ve üyelik sonrası sayfanıza bağlanma ve alışveriş yapacağınız ürünleri belirlemede ayrıca ürünlerin kullanımı konusunda size destek olmaya hazırız. Kullanım sürecinde yaşam koçluğu ve size özel program yapma ve motivasyon artırma amaçlı desteğe her zaman hazırız. Bizimle iletişime geçiniz.

Melike Bican

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir